Kontakt

Real Safety

Auktionsgade 30
6700 Esbjerg

Tel.: +45 26 11 44 66

E-mail: realsap@realsap.com

Åbningstider:
Man. - fre.: 8-16

Torben Farup Henriksen skridsikring

Torben Farup Henriksen

Manager Oil, Wind & Gas


Tlf.: +45 27 84 90 44
E-mail: torben@realsap.com

skridsikring morten dela

Morten Dela

Purchase & Logistics
Distixx & Protection


Tlf.: +45 26 15 80 10
E-mail: morten@realsap.com

2126 0008

Iman Aref

Export Sales & HSEQ Advisor
M.Sc. Risk and Safety Management

 

Tlf.: +45 26 28 24 85
E-mail: iman@realsap.com

 

 

Lise 2

Lise Løth Nielsen

Sales- and Logistics coordinator

 

Tlf.: +45 27 77 27 88
E-mail: lise@realsap.com

 

SteenOle kontaktside

Steen Ole Hansen

Sales: Distixx & Protection

 

Tlf.: +45 27 77 27 98
E-mail: steenole@realprotection.dk

Klaus 2 cropped 2

Klaus Gammelgaard

Warehouse Manager


Tlf.: +45 26 11 44 66
E-mail: realsap@realsap.com

2126 0015

Beáta Both

Graphic Designer

 

E-mail: Beata@realsap.com

 

Jon

Jon Helge Leren

Country Manager: Norway

 

E-mail: jon@realmarine.no

Har du brug for hjælp?

Udfyld nedestående formular med dine oplysninger, og vi vil kontakte dig hurtigst muligt.

Eller kontakt os nu på 26 11 44 66

Show page in English (UK)